zatvoriť
Pre študenta

Truban Support – podnikanie 21. storočia

michal-truban-napisal-knihu-o-websupporte

Zakladateľ hostingovej spoločnosti WebSupport, Michal Truban, už zajtra, 9. októbra 2017 v hlavnom meste Slovenska odpovie na otázky, ktoré zaujímajú každého mladého človeka – ako byť úspešným? Ako zrealizovať dobrý nápad? Ako sa nenechať odradiť neúspechom?

Jeden z najúspešnejších mladých inovátorov na Slovensko má viac ako pätnásťročné skúsenosti v oblasti podnikania. Svoju kariéru začal už na strednej škole, kedy sa mu prakticky z ničoho podarilo vybudovať najväčšiu hostinogú spoločnosť na Slovensku, známu pod menom WebSupport. V súčasnej dobe sa aktívne venuje blogovaniu a okrem iného sa zúčastňuje debát a diskusii na témy podnikania, marketingu a manažovania. V roku 2015 sa stal IT osobnosťou roka a o rok neskôr zase blogerom roka a dokonca aj spoluzakladateľom neziskového združenia slovensko.digital, ktorého cieľom je bojovať proti korupcii v oblasti IT na Slovensku. Je autorom knihy Support, v ktorej ponúka užitočné rady pre vybudovanie úspešného biznisu, i keď sa vo fáze procesu vyskytuje jedna chyba za druhou.

MIESTO KONANIA: Pozsonyi Magyar Szakkollégium, Kapucínska 336/5, Bratislava

ZAČIATOK PODUJATIA: 9. október 2017 o 19:30

VSTUP: zdarma

JAZYK: slovenský

Paulina Kleinová

Redaktor Paulina Kleinová

19 rokov, na svet pozerá cez sivo-zelené dúhovky, úspešne na vysokej škole, vraj ju bude živiť žurnalistika, snažiaca sa písať, písať, písať a písať. Vo voľnom čase zastihnuteľná pri dobrej literatúre, varení, turistikovaní, fotení, niekedy aj nezastihnuteľná pri cestovaní. Zdraví vás Paulina, dieťa kvetov!

Zanechajte odpoveď