zatvoriť
redbull1

Nevtipkujeme, je to naozaj možné! Red Bull Can You Make It? hľadá šikovných študentov s chuťou prebrázdiť Európu. Ako na to? Jednoduchšie, než by sme čakali – natoč s dvomi ďalšími kamarátmi (tiež študentmi) do 60-sekundového videa prečo práve vy by ste mali dostať príležitosť zažiť dobrodružstvo na cestách po Európe úplne zadarmo a registruj sa do súťaže.

  • Ako to funguje?

Cieľ je cesta, preto na tvojich dobrodružstvách nebude dôležitý počet videných pamiatok ale úspešné zvládnutie úloh a výziev. Tento rok na teba čaká úžasný Amsterdam, v ktorom možno práve ty zažiješ dávku adrenalínu, zábavy a nezabudnuteľných okamihov. Posunú sa tvoje vlastné hranice schopností a vyskúšaš niečo, o čom sa ti ani len nesnívalo. Hovoríš paragliding? Za 3 plechovky Red Bull-u môžeš ísť do toho!

  • Čo ťa čaká?

Výzvy, výzvy a ďalšie výzvy! Dostaneš takzvaný „adventure list“ a budeš mať za úlohu úspešne ho splniť v priebehu 7 dní dobrodružstva. Zažiješ veľa pozitívnych okamihov, spoznáš nových ľudí a naučíš sa veľa zaujímavého o sebe samom. Let helikoptérov? 5 plechoviek Red Bull-u!

  • Čo dostaneš?

Kartón Red Bull plechoviek, batoh na chrbát a dvoch parťákov po tvojom boku! Mobil, peniaze či podobné vymoženosti nepotrebuješ. Plus bonus – ako čerešnička na torte k úspešnému koncu dostaneš pozvánku na párty v Amsterdame! V rámci oslavy sa stretneš s ďalšími 200 tímami z celého sveta zapojenými do súťaže.

Buď ty tým Slovákom/Slovenkou, ktorý zažije dobrodružstvo života! Neváhaj, slovenský tím môže byť iba jeden, preto čo najrýchlejšie zorganizuj kamarátov a zapojte sa! Máš čas do 14. februára 2017.

Pre viac informácii navštív oficiálnu stránku akcie. 

 

Paulina Kleinová

Redaktor Paulina Kleinová

19 rokov, na svet pozerá cez sivo-zelené dúhovky, úspešne na vysokej škole, vraj ju bude živiť žurnalistika, snažiaca sa písať, písať, písať a písať. Vo voľnom čase zastihnuteľná pri dobrej literatúre, varení, turistikovaní, fotení, niekedy aj nezastihnuteľná pri cestovaní. Zdraví vás Paulina, dieťa kvetov!

Zanechajte odpoveď