zatvoriť

O čom je The Student?

The Student je webový portál, ktorý je doplnkom študentského časopisu The Student. Je určený pre študentov a všetkých ľudí, ktorý chcú byť informovaný a vzdelaní.  Dávame priestor začínajúcim žurnalistom, hudobníkom, umelcom a novým projektom o ktorých by ľudia mali vedieť.

Obsah je tvorení tímom stredoškolákov, ktorý sa pohybujú medzi mladými a píšu o témach, ktoré študentov zaujímajú. Na portály nájdeš články z oblasti vzdelania, motivácie, zaujímavosti a tiež nové talenty v hudbe a fotografovaní. Môžte sa tešiť na zaujímave rozhovory, reportáže a poznatky, ktoré zaujmú každého.

Časopis The Student je jediný časopis na Slovensku pre študentov. Prináša kvalitný obsah ktorý študentov vzdeláva, informuje a motivuje k aktívnemu životnému štýlu. Časopis obsahuje rozhovory s úspešnými ľuďmi, nové možnosti vzdelávania, finančnú gramotnosť, motiváciu, kam po strednej, eventy a knihy ako aj ďalšie témy, ktoré patria k študentskému životu.

Čítaním nášho časopisu sa staneš súčasťou našej vízie, ktorou je vytvoriť silnú komunitu aktívnych mladých ľudí, organizovať evety, workshopy a podporovať študentov. Chceme takto prezentovať aktívny a produktívny štýl života mladých.

Chceš o nás vedieť viac? napíš nám na info@thestudent.sk

Inzercia: uhrin.patrik@studentlab.sk