zatvoriť
Pre študenta

Night of Chances Business 2017

7_150_115_8462391392917216

Máme pre teba jedinečnú príležitosť stretnúť sa s expertmi v oblasti firiem! Už 25. októbra vo FIIT STU Bratislava ti budú k dispozícii profesionáli v obore, ktorí poskytnú

 

  • panelové diskusie na témy: Horúci trend alebo bublina? Kam smeruje reklama? Áno, šéfka! či Nové biznis modely,
  • odborné prednášky ktorých program bude zverejnený už čoskoro,
  • workshopy (XL – trvajúce 90 minút, ale aj štandardné, 45-minútové) venujúce sa napríklad digitalizácie firmy, trendom od roku 2017, radám ako zvýšiť úspešnosť a zisk webu aj bez vysokých nákladov na marketing, no naskytne sa aj možnosť vytvoriť svoju vlastnú marketingovú kampaň
  • a aby toho nebolo málo, na tzv. Speed Datingu sa ti budú na 10 minút venovať lídri firiem CEO Accenture a Tatra banky, ktorí odpovedia na všetky zvedavé otázky!

 

Ako bonus na teba počas záverečnej prednášky budú čakať bratia Cifrovci – Ján Cifra, riaditeľ WebSupportu, a Sajfa, ktorí si navzájom zadiskutujú na tému marketing a budovanie brandu.

Po minuloročnom úspešnom ročníku, ktorý príhovorom zahájila samotná hlava Slovenskej republiky, Andrej Kiska a kde sa okrem iného stretol rekordný počet rečníkov, firiem a účastníkov, sa akcia znova vracia medzi mladých, ambicióznych ľudí s víziami na lepšiu budúcnosť. Nenechaj si ujsť túto veľkú príležitosť a príď si po nové, svieže skúsenosti v oblasti, ktorá má skutočnú perspektívu. Neoľutuješ!

Stále váhaš a chceš viac informácii? Navštív oficiálnu stránku akcie!

A ak si si svojou účasťou istý, potom si kúp lístok!

Paulina Kleinová

Redaktor Paulina Kleinová

19 rokov, na svet pozerá cez sivo-zelené dúhovky, úspešne na vysokej škole, vraj ju bude živiť žurnalistika, snažiaca sa písať, písať, písať a písať. Vo voľnom čase zastihnuteľná pri dobrej literatúre, varení, turistikovaní, fotení, niekedy aj nezastihnuteľná pri cestovaní. Zdraví vás Paulina, dieťa kvetov!

Zanechajte odpoveď