zatvoriť
pexels-photo-109669

Chceš pozvať dievča na rande, ale nevieš kam? Okrem tisícok iných miest, ktoré spolu môžete navštíviť, existuje istá overená taktika – kino, dobrý film, obrovská coca-cola a popcorn. Počas mesiacov máj a jún sa dostane do kín niekoľko filmoých trhákov, ktoré určite stoja za tvoj čas. Môžeš sa tešiť na májových Pirátov z Karibiku alebo dobrodružný fantasy film očakávaný v júni – Múmia. Chceš zistiť viac?

Strážcovia Galaxie 2

Akčný fantasy

Premiéra 4. máj 2017

V pokračovaní predošlého dielu opäť zažiari vtipná skupina Strážcov Galaxie, ktorí sa tentokrát musia dostať až na úplný koniec kozmu. Zažiješ dobrodružstvo, v ktorom sa nepriatelia stávajú spojencami. Na pomoc im dokonca prichádzajú ďalší hrdinovia z úžasného sveta Marvelu. Nebude chýbať ani Chris Pratt alebo Vin Diesel v podobe Groota.

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta

Akčný fantasy

Premiéra 25. máj 2017

V ďalšom pokračovaní slávneho Kapitána Jacka Sparrowa sa môžeme stretnúť s jeho zatiaľ najväčším nepriateľom – kapitánom..

Značky : kultúraštudenti
Karin Kissova

Redaktor Karin Kissova

Volám sa Karin, mám 17 rokov. Žijem v Košiciach, veselý život mi obohacujú dobrí priatelia a škola. Som tvorivý človiečik, ktorý sa nebojí nových výziev. Rada počúvam hudbu, píšem, kreslím, fotím... a vytváram. :)

Zanechajte odpoveď