zatvoriť
Mladí hudobníci

Ľudia, ktorých budete chcieť počúvať – Michaela Steinhauserová

15541352_10206042652345217_7541626862779727208_n

Slovensko je plné mladých, hudobne nadaných ľudí. Počnúc sólovými spevákmi, cez kapely až po zbory – stačí si len vybrať. Oslovili sme niekoľko začínajúcich interpretov, aby nám porozprávali, aké je to byť „nový na scéne.“ Zároveň vám tento zaujímavý, žánrovo bohatý výber ponúkame. Spestrite si playlist šikovnými Slovákmi!

Michaela Steinhauserová

Po predchádzajúcich kapelách sa nám na zozname objavuje prvá sólistka – Michaela Steinhauserová.

Krásna, živá a veselá speváčka robí cover verzie popových či muzikálových hitov. Pôsobí prevažne v zahraničí, napríklad v Taliansku. O sebe povedala: „Z môjho vystúpenia budete mať zážitok. Človek totiž hneď spozná, keď spevák hudbu miluje, vie ju precítiť, žije ňou. A ja ju milujem.“ Okrem spevu sa venuje aj herectvu a dabingu.

Spieva približne od desiatich rokov, no otec ju viedol touto cestou prakicky od plienok. Momentálne študuje hudobno-dramatický odbor na konzervatóriu v Bratislave.

Cover songu I´m not the only one

Na Slovensku rada upredností slovenské texty pred anglickými. V zahrničí prevládajú, prirodzene, anglické. Avšak na domácej pôde spieva v rodnom jazyku, a to aj preto, že publikum je vtedy vnímavejšie a pozornejšie.

Za svoj najväčší úspech pokladá spievanie na Silvestra v talianskych Alpách, a to hneď tri krát. Takisto sme ju mohli vidieť v klipe Tomiho Popoviča, či v dvoch slovenských seriáloch. Neustále na sebe pracuje a snaží sa počúvať dobre mienené rady. Keďže konkurencia je veľká, nepoľavuje v práci, aby dosiahla svoj sen a stala sa profeionálnou speváčkou.

Máš kapelu alebo spievaš ako sólo spevák a chceš sa zviditeľniť? Napíš nám na info@thestudent.sk

 

Značky : hudbakultúramladí hudobníciSlovenskoúspešný ľudia
Helena Siskova

Redaktor Helena Siskova

Volám sa Helena Sisková a študujem žurnalistiku na Univerzite Komenského v Bratislave. Milujem knihy a filmy, múzeá a galérie. Dá sa povedať, že vždy mám na všetko čas, no napriek tomu nič nestíham.

Zanechajte odpoveď