zatvoriť
7sposobov-baw-22

Slovensko je plné mladých, hudobne nadaných ľudí. Počnúc sólovými spevákmi, cez kapely až po zbory – stačí si len vybrať. Oslovili sme niekoľko začínajúcich interpretov, aby nám porozprávali, aké je to byť „nový na scéne.“ Zároveň vám tento zaujímavý, žánrovo bohatý výber ponúkame. Spestrite si playlist šikovnými Slovákmi!

7 spôsobov, to je ďalšia skupina v našom zozname

15895405_1525268854155040_1718190650811701121_nTvoria ju len dvaja členovia, menovci, Lukáš Urbánek: spev, gitara, texty a Lukáš Hrebíček: bicie. Obaja pochádzajú y Trnavy a hrajú rock. Do svojej hudby vkladajú srdce, odzrkadľuje čo prežili a čo cítia. „Sme dve postavy, ktoré hrajú svoj život,“ vravia. Aj za svoj najväčší úspech pokladajú to, že v hudbe našli seba.

Názov kapely vychádza z faktu, že ich tvorba je pestrá, rôznorodá. V každej skladbe sa skrýva iný pocit. Takisto sa o mnohorakosť snažia aj pokiaľ ide o hudobný žáner. Jednoducho, svoju hudbu robia na viacero spôsobov.

Prečo nie je členov kapely viac? Odpoveď je jednoduchá, chlapci si sami dvaja proste vystačia. Povedali, že si absolútne rozumejú a pri tvorbe medzi nimi funguje akási zvláštna vesmírna chémia. Skúšali k sebe pribrať viacero hudobníkov, no zistili, že ich nepotrebujú.

Nájdeš ich na Facebook

Hrajú spolu od leta 2016. Na konte majú zatiaľ dva štúdiové songy, ku skladbe Si bola už stihli nahrať klip.

Skladba Si bola

 

Značky : hudbakultúramladí hudobníciSlovenskoúspešný ľudia
Helena Siskova

Redaktor Helena Siskova

Volám sa Helena Sisková a študujem žurnalistiku na Univerzite Komenského v Bratislave. Milujem knihy a filmy, múzeá a galérie. Dá sa povedať, že vždy mám na všetko čas, no napriek tomu nič nestíham.

Zanechajte odpoveď