zatvoriť
leadership-program

Si aktívny stredoškolák, túžiaci po šanci? Chceš sa stať mladým lídrom? Nebojíš sa výzvy a rád by si zvýšil svoju produktivitu? Druhý ročník Leadership Programu od Pre Stredoškolákov je nepochybne pre teba ako stvorený. Mentoring, zdokonaľovanie soft skills, nový inšpiratívny ľudia, prezentácia vlastného projektu pred verejnosťou a omnoho viac.

„Nadobudol som nové kontakty vo firmách. Avšak aj  užitočné konexie z radov aktívnych študentov, ktorí sa zúčastnili programu. “ – účastník minuloročného Leadership Programu Martin Hrabovec.

Zapojiť sa do programu odporúčam každému koho zaujíma viac ako len bežný život. Každému kto chce spoznať svoje hranice, zistiť ako ich posunúť ďalej a rozvinúť sa po osobnej aj profesionálnej stránke.“ účastníčka Leadership Programu 2016 Vanesa Djibrilová.

„Zapojiť sa do PSLP odporúčam všetkým stredoškolákom, ktorí by radi načerpali nové poznatky, ktoré sa v škole nedozvedia, vytvorili si reálnu predstavu s pomocou odborníkov z rád top manažérov, podnikateľov či bankárov pre lepšiu pripravenosť na budúcu kariéru.“ účastník PSLP 2016 Jano Hlinka.

O čo ide?

Pre Stredoškolákov Leadership Program (PSLP) je mentoringový koncept vytvorený tímom mladých ľudí z celého Slovenska. Cieľom 9-týždňového projektu je objaviť potenciál v každom jednom stredoškolákovi za pomoci úspešných osobností Slovenska, ktorí sú odborníkmi v danom obore.

Prostredníctvom 8 kurzov  v týždenných intervaloch získaš reálnu predstavu o práci v jednotlivých oblastiach.

Zavŕšením produktívnych stretnutí bude podujatie, kde budeš mať možnosť odprezentovať svoj projekt širokej verejnosti a vypočuješ si objektívnu kritiku profesionálnej poroty.

prestredoskolakov-leadership-program

Aké kurzy ponúka PSLP?

Networking, kde získaš schopnosti v nadväzovaní dlhodobej, asertívnej komunikácie v podnikateľskom prostredí..

Leadership, tvorí pre teba priestor pre identifikovanie individuálnych motívov, definovanie a oboznámenie sa s pojmom prirodzený líder.

Manažment ťa naučí spôsoby správneho time a projekt manažmentu.

Finančná gramotnosť, ktorá ti priblíži svet financií, slovenský či európsky trh a všetko kľúčové pre efektívne podnikanie.

Prezentačné schopnosti zamerané na správne prezentovanie tvojho projektu, rečnícke  základy, mostíky či triky, plus zásady práce s publikom.

Stres manažment zlepší tvoju výkonnosť pod tlakom.

Práca v tíme je sústredená na správnu komunikáciu, rozdelenie úloh a efektívnosť v rámci pracovnej skupiny.

Marketing ti načrtne cestu k správnej kampani pre tvoj projekt.

 

Ako sa zapojiť?

Stačí,  ak do 30.04.2017 pošleš prihlášku so základnými info o tvojej osobe a odpovede (150-200 slov) na tieto otázky: 1. Prečo si sa rozhodol prihlásiť do PSLP. 2. Máš už nápad na vlastný projekt?

Pokiaľ vlastný projekt nemáš žiaden strach, nie je to podmienkou.

Kedy a kde sa PSLS koná?

Program prebieha v Bratislave od 6.5.2017 do 30.6.2017.

 

Chop sa šance, nájdi v sebe vodcu, rozviaž kreatívnu myseľ a namiesto strachu zakús pocit istoty.

Už teraz sa na teba tešia decká z tímu Pre Stredoškolákov.

 

autor: Katka Achbergerova

Značky : leadershipprestredoskolakovprogram

Zanechajte odpoveď