zatvoriť
Zaujímavosti

Giftee – mobilná aplikácia, ktorá ti pomôže s výberom darčekov

giftee

Niekto počas strednej školy spí na hodinách, niekto svoj voľný čas trávy v baroch a niekto na sebe maká. Príkladom toho je aj študentská firma z Košíc, ktorá vytvorila super appku Giftee. O čom to celé je ?

„Chceme ľuďom priniesť pohodlie a čas. Takto totiž aj tí, ktorí to nemajú, budú môcť jednoducho nájsť to, čo hľadajú, najvhodnejší darček pre danú osobu, či už ide o svokru, kamarátku sestry alebo suseda. GIFTEE to vyrieši za vás.“

Nie je to nič komplikované. Manipulovanie s aplikáciou zvládne každý. Všetko to začína pri jej stiahnutí a končí kúpou darčeka v internetovom obchode.

17357205_1302266156521411_1725405424_o

Mnoho krát sa stáva, že jednoducho zabudnete na výročie a v posledné dni, kedy ešte máte šancu niečo zohnať, nemáte čas. Ste vyťažený a túžite po perfektnej maličkosti, ktorou by ste obdarili človeka, ktorého máte rád. Vtedy nastáva 10 minút pre aplikáciu. Zadáte vek, pohlavie a príležitosť a nemusíte sa starať o nič viac len výber darčeka z pohodlia vašej postele. Giftee vás automaticky presmeruje do internetového obchodu, kde si ho môžete kúpiť a zabudnuté výročie je vyriešené!

 

Giftee je aplikáciou, ktorá šetrí čas, nevyžaduje registráciu, je zadarmo, presmeruje vás do e-shopov, je ľahko ovládateľná a dostupná pre iOS a Android na GooglePlay a AppStore. Uľahčuje život zaneprázdnených pracovníkov, vyťažených študentov, oteckov, ktorý zabúdajú, vlastne každého, kto nevie, čo kúpiť na sviatky danej osobe.

 

Samotná myšlienka vznikla v priestoroch Gymnázia Trebišovská 12 v Košiciach, kedy sa 23 mladých študentov posadilo za stoly v počítačovej miestnosti a vytvorili prvotné nápady, kde vyhrala práve spomínaná aplikácia fungujúca pod názvom Giftee. O jej existenciu sa stará JA firma A.S.A.P. pôsobiskom a pracoviskom na GT12 v Košiciach.

Pravdepodobne sa pýtate, prečo sa obrátiť na Giftee. Na to je jednoduchá odpoveď. Je to niečo, čo tu ešte nebolo…

 

„Snažíme sa napredovať a ukázať, že aj človek 21.storočia sa dokáže vžiť do technológii, aj keď im vôbec nerozumie a priniesť tak niečo, čo zmení nie len jeho myslenie ale aj miesto vo svete, ktorý nimi disponuje.“

 

Môžete sa o nás dočítať viac na následujucich stránkach:

Webová stránka firmy: www.jafirmaasap.sk

Fb stránka firmy: https://www.facebook.com/firma.asap/?fref=ts

Fb stránka aplikácie: https://www.facebook.com/giftee.asap/?fref=ts

O aplikácii vo videu: https://www.youtube.com/watch?v=9nBwbKUfNtM&t=6s

 

P.S. produkty sa pridávajú každý jeden deň

Patrik Uhrin

Redaktor Patrik Uhrin

Zanechajte odpoveď