zatvoriť
Pre študentaZaujímavosti

Diskusia o hudbe, ktorá ti doslova „naladí život!“

Ak si rád pustíš dobrú hudbu alebo sa chceš v budúcnosti venovať profesii spojenej s ňou, určite si nenechaj ujsť event „Nalaď si život!“, ktorý organizuje nezisková organizácia Pre stredoškolákov!

S hudbou sa stretávame každodenne. Zvyčajne je to cez rádio, slúchadlá alebo koncert, ktorý navštívime. Menej z nás ale vie, kto a čo stojí za vytvorením príjemných zvukov a melódíi, ktoré radi počúvame. Taktiež, ak sa niektorí z nás zaujímajú nielen o pôžitok z počúvania hudby, ale aj o jej samotnú tvorbu a produkciu, nedostanú sa k veľkému množstvu informácii. Pokiaľ si užívaš hudbu, hráš na nejaký nástroj alebo uvažuješ o kariére v oblasti hudby, náš event „Nalaď si život!“ ti poskytne informácie z prvej ruky!

nalad si zivot

Prostredníctvom panelových diskusii sa s hosťami budeme radiť a diskutovať o financiách, prvých skúsenostiach, vysokej škole a výhodách/nevýhodách povolania v hudobnej brandži. Naši rečníci budú pozostávať zo skúsených hudobníkov- basgitaristu zo skupiny Para, Matúša Vallu a basgitaristu z rockovej skupiny Korben Dallas, Lukáša Filu! Taktiež si budete môcť podiskutovať s mladou hudobníčkou Elou Tolstovou, ktorej nová kapela Tolstoys zožína mnohé úspechy.

Vidíme sa 6. 6. 2017 v LEAF Academy na Sasinkovej ulici 13 v Bratislave. Registrácia na event je už spustená a prvých 20 registrovaných má lístok za zvýhodnenú cenu, preto neváhaj a prihlás sa už teraz!

 

Zanechajte odpoveď