zatvoriť

Nový The Student je tu! Časopis sme rozšírili na 60 strán zaujímavého obsahu! Tak sa poďme spolu pozrieť, čo všetko v ňom nájdeš.

Rozhovor s prezidentom Andrejom Kiskom

Náš sen sa splnil a rozhovor pre The Student s Andrejom Kiskom je na svete. Dozvieš sa v ňom, aký študent bol pán prezident, aké boli jeho začiatky podnikania, čo si myslí o školstve na Slovensku a ešte oveľa viac!

thestudent-5

 

Letné festivaly

V tomto veľkom špeciály nájdeš tie najlepšie letné festivaly, na ktorých by si určite nemal chýbať. Okrem toho, že ťa uvedieme do programu, nájdeš tu tiež možnosti dobrovoľníctva na festivaloch  a veľa informácii, ktoré si o svojich obľúbených možno doteraz nevedel.

c190

 

Precestuj Európu za lacný peniaz

V tomto vydaní sme pre teba pripravili výlet do Budapešte. Dozvieš sa všetko, čo potrebuješ vedieť, ak sa vyberieš na výlet do Budapešte: od dopravy, ubytovania až po atrakcie, ktoré si nemôžeš nechať ujsť.

cestujeme-po-europe

 

Naučíme ťa hospodáriť s peniazmi

Vo finančnej akadémii ti tentoraz ukážeme ako si urobiť rozpočet. Pozrieme sa na to, za čo utrácaš peniaze a ako k peniazom prichádzaš.

c184

 

Ako ovplyvní virtuálna realita vzdelávanie ?

Virtuálna realita je budúcnosť. To ako ovplyvní nielen vzdelávanie sa dočítaš v našom článku.

c188

 

Toto je iba maličký kúsok z toho, čo všetko nájdete v novom vydaní The Student.

 

Aj v tomto čísle nájdeš motivačný plagát, ktorý si môžeš zavesiť doma, v škole alebo kdekoľvek, kde potrebuješ pripomenúť, že si máš svoje sny začať plniť tu a teraz.

c187

 

Časopis The Student nájdete v každom lepšom stánku alebo si ho môžete objednať na našom webe: eshop.thestudent.sk

Prajeme príjemné čítanie

[/button]

Značky : Andrej Kiskacasopisprezidentštudentthestudent
Patrik Uhrin

Redaktor Patrik Uhrin

Zanechajte odpoveď