zatvoriť
Cestovanie

Cestovateľské tričko s ktorým sa dorozumieš kdekoľvek

pexels-photo-30855

Prestavte si, že ste v zahraničí – v cudzej krajine, kultúre, možno na cestách po svete. V ďalekých a najzápadnejších kútoch nášho sveta niečo chcete, ale kvôli nedostatočnému  jazykovému nadaniu neviete ako to povedať. Nasleduje prázdne ticho alebo gestikulácia rukami, ktorej úprimne ani vy sami nerozumiete.

Takýmito situáciami si určite prešli aj tí najskúsenejší cestovatelia. Začiatky v jazykoch bývajú vždy ťažké a ešte ak ste na jazyky takpovediac ľavý, je to pre vás nočná mora. Ľudská múdrosť nemá hraníc a tak už ani nevedomosť jazyka, nie je prekážka v cestovaní.

Často sa na cestách stáva, že si ľudia nerozumejú a tak používajú rôzne znaky kresby a symboly aby si vedeli vymeniť nejaké informácie. Vtedy by bolo super mať pri sebe univerzálnu tabuľku symbolov, ktoré vám uľahčia rozhovor. A presne takto vzniklo toto geniálne tričko.

travel-shirt-iconspeak-world-15

IconSpeak je naozaj užitočné tričko, ktoré má na seba 40 univerzálnych ikon. Vďaka nemu sa dorozumiete aj v krajine, ktorej jazyk neovládate. Prostredníctvom trička môžete, najzákladnejšími spôsobmi, kombinovať gestá, mimiku a posilniť spoluprácu.

objednaj-si-studentsky-magazin-the-student-priamo-k-tebe-domov
Značky : cestovaniezahraničiezaujímavosti
Júlia Gerátová

Redaktor Júlia Gerátová

Zasnívaná, ukecaná, ambiciózna, cieľavedomá a vždy s úsmevom na perách. Zamilovaná do poézie a písania. Na svet občas hľadím s ružovými okuliarmi a niekedy s okom pritisnutým na hľadáčiku fotoaparátu. Stále idem hrdo vpred, minulosť nechávam za sebou a prijímam to, čo mi život hádže pod nohy. No a môj sen? Jedného dňa sa zobudiť a povedať si, že žijem presne ten život, po akom som vždy túžila.

Zanechajte odpoveď